7 NEJVĚTŠÍCH CHYB PŘI PRODEJI NEMOVITOSTÍ

Stáhněte si 7 základních bodů, které Vám pomůžou s prodejem nemovitosti

Nabízím ZDARMA dobré rady, jak nechybovat při prodeji nemovitosti. Je to jak skládačka.

Nejdříve musíte dojít k rozhodnutí, že chcete skutečně prodat. Zní to divně? Ne. Pokud řeknete, že nepospícháte - neinzerujte, neprodávejte. Pokud řeknete, že to zkusíte – neinzerujte, neprodávejte. Teprve když dojdete k rozhodnutí, že chcete prodat - inzerujte, prodejte. Prvních 10 telefonátů na inzerát budou realitní kanceláře.

 

Máte dvě možnosti: buď bez realitní kanceláře, sami nebo s pomocí zkušeného realitního makléře. Jak vybrat toho nejlepšího profesionála? Jednoduše, TADY. Nebo přece jen sami? Taky poradím, TADY.

 

Rozhodně spolupracujte pouze s jednou kanceláří (makléřem). Pravidla hry sepište na papír a podepište (Smlouva o zprostředkování…), aby byla jasně daná kupní cena, výše provize, služby a doba platnosti smlouvy maximálně 3 měsíce bez automatického prodlužování smlouvy (na to pozor).

 

Makléře si nezapomeňte vyhledat na internetu, „vygooglit“, aby jste se usvědčili o tom, že je skutečně ten správný. Na svých inzerátech musí mít lákavé fotky a v dnešní webové době jsou samozřejmostí video prohlídky. Správný makléř by měl vědět, co je to Home Staging a s tímto zázrakem si umět poradit, protože očima se kupuje, penězi se platí.

Ať už se rozhodnete pro makléře, který pracuje sám na sebe nebo pracuje pro malou realitní kancelář nebo velkou, je úplně jedno. Hodně záleží na inzerci, kterou je schopný zajistit. Nemusí to být 20 a více serverů zabývající se prodejem realit. Nejdůležitější a nejnavštěvovanější jsou 

  s možností topování, plus další 3.

Tisknout stránku

Stažením eBooku dáváte souhlas se zpracováním a shromažďováním Vašich osobních údajů v databázi webu.

Datum a svátek

Předpověď počasí

Kontaktní formulář

Zašlete nám Vaše dotazy

Opiště text - nechci spam:

Sociální sítě

      © 2017 - Roman Konopásek - realitní makléř
Digitální obchodník
Zpět nahoru